+380 44 423-07-05
гаряча лінія

Україна увійшла у трійку лідерів P&G Football World Сup

14/09/2016

10-11 вересня у Відні пройшов 23-тій Чемпіонат з футболу P&G Football World Cup 2016, який традиційно проводить всесвітньовідома компанія-виробник. До участі у змаганні були запрошені команди: до їх складу увійшли співробітники та партнери P&G з усього світу. Нашу країну представляли зразу дві команди, які показали професійний та високий клас гри під час участі. До складу команд входили і футболісти від компанії САВСЕРВІС, як зробили значний внесок у успішний виступ наших команд.

У перший день змагань наші хлопці дуже успішно виступили та не програли жодного матчу, але доля чемпіонства була вирішена у фіналі змагання. За загальним заліком команда посіла почесне 2 місце.

Трійка лідерів виглядає наступним чином:

• 1 місце – Gillette Romania ( Румунія)
  • 2 місце – Ukraine 1 (Україна)
  • 3 місце – Croatia (Хорватія)

Хочеться відмітити професійну гру наших команд та наших гравців, міцний командний дух та відмінну спортивну підготовку.  Та перемоги були б неможливими без потужної підтримки вболівальників та їх турботи.

Вітаємо усю команду України (Ukraine1+Ukraine2), дякуємо нашим хлопцям за внесок у загальний результат та бажаємо нових успіхів, переможних виступів та видатних спортивних досягнень!

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!