+380 44 423-07-05
гаряча лінія

Чемпіонат САВСЕРВІСу з футболу – 2016

13/06/2016

Цих вихідних 11 та 12 червня у Львові відбувся традиційний Чемпіонат САВСЕРВІСУ з футболу.

Участь у змаганні узяло 13 команд: вони представляли різні філії по усій структурі,  крім того, конкуренцію їм склали запрошені гості - команди компаній Еколь та Good Wine. Всі учасники були готові тільки перемагати, тому ігри були дуже захопливі, а на футбольному полі розгорталися справжні баталії.

Незважаючи на те, що усі без виключення команди показали високий професійний клас гри, визначилася трійка переможців цьогорічного змагання:

• І місце посіла команда Івано-Франківська, яка виборола першість у напруженій боротьбі.
  • ІІ місце здобула команда Дніпра, хлопці показали дуже хороший результат у всіх поєдинках.
  • ІІІ місце залишилося за командою  Еколь - команда вперше брала участь у турнірі і виступила на найвищому рівні.

Дякуємо усім гравцям, які прикрасили своєю грою Чемпіонат, і, особливо, активним вболівальникам, чия підтримка зробила кожну гру особливою і допомогла командам достойно виступити.

Вітаємо чемпіонів  та бажаємо нових спортивних звершень і життєвих перемог!

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!